TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU
A+ A A-

Tytuł „Dostawca Roku 2013” dla C.Hartwig Gdynia S.A.

Czytaj więcej: Tytuł „Dostawca Roku 2013” dla C.Hartwig Gdynia S.A. C.Hartwig Gdynia S.A.  został uhonorowany przez firmę Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. tytułem „Dostawca Roku 2013”.

Ta prestiżowa nagroda została przyznana naszej Spółce za najwyższą jakość dostaw, doskonałą obsługę klienta oraz ogromny wkład w tworzenie wartości firmy Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.– wiodącego na świecie producenta wąskotaśmowych traków tartacznych oraz brzeszczotów.
 
Wyróżnienie odebrali Jerzy Lewicki, Prezes Zarządu oraz Joanna Wojciechowska, Regionalny Szef Sprzedaży, podczas uroczystej Gali w dniu 6 marca 2014 roku.

Wieloletnia współpraca oraz bardzo dobre relacje biznesowe  z firmą Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. są potwierdzeniem, że jesteśmy firmą godną zaufania i polecenia.

"Osiągnięcie tego niewątpliwego sukcesu nie byłoby możliwe bez codziennego zaangażowania naszych Kolegów i Koleżanek, obsługujących klienta od strony handlowej oraz operacyjnej. Dziękujemy wszystkim osobom, które poprzez swoją pracę przyczyniły się do otrzymania tego znaczącego wyróżnienia, a w szczególności zespołowi handlowemu w Regionie Południe i działowi spedycji morskiej OG2 z Gdyni!" - Jerzy Lewicki, Prezes Zarządu

C. Hartwig Gdynia S.A. wspiera sportowców

Czytaj więcej: C. Hartwig Gdynia S.A. wspiera sportowcówC. Hartwig Gdynia S.A. miał przyjemność wesprzeć polskich sportowców, którzy w sobotę 25.08.2012 r. wylecieli do Londynu na Igrzyska Paraolimpijskie. Po informacjach o problemach z transportem sprzętu, gdyński Hartwig zgłosił gotowość pomocy i organizacji bezpłatnego przewozu wyposażenia olimpijczyków na igrzyska, które rozpoczęły się w dniu 29 sierpnia br. w Londynie. Pomimo presji czasu całe przedsięwzięcie udało się zorganizować bardzo sprawnie. Załadunek sprzętu na samochód odbył się 24 sierpnia 2012 w Hotelu Courtyard by Mariott  na Lotnisku Okęcie w Warszawie pod nadzorem przedstawicieli C. Hartwig Gdynia S.A., a już dwa dni później (26.08) zgodnie z planem o godz.18 dotarł na miejsce - do wioski olimpijskiej w Londynie. Serdeczne podziękowania składali nie tylko sami sportowcy, ale także Polski Komitet Paraolimpijski.

C. Hartwig Gdynia S.A. życzy polskiej reprezentacji woli walki, wytrwałości i wielu sukcesów w tak wspaniałej imprezie sportowej, jaką są Igrzyska Paraolimpijskie.

Więcej informacji i zdjęć na: https://www.facebook.com/ParaolimpiadaLondyn2012

 

Fot. Zbigniew Wyganowski – szermierka i Katarzyna Kalbarczyk (C. Hartwig Gdynia S.A.)

 

Więcej informacji i zdjęć na: https://www.facebook.com/ParaolimpiadaLondyn2012